+1(800) 361-3651
Monday - Friday 9am-5pm EST/EDT

Aktualizacja oprogramowania


BioGraph Infiniti wersja 6.5

 • Jeśli posiadasz wersję wcześniejszą niż 6.0 i chciałbyś zaktualizować oprogramowanie do wersji 6.2 skontaktuj się z lokalnym dystrybutorem
  Biomed Neurotechnologie,
  www.biomed.org.pl
  Tel: 71 336 10 36

Aktualizacja BioGraph Infiniti wersja 6.5

 • BioGraph Infiniti 6.5 jest zgodny z systemem Windows 8 / 10.

  Ta aktualizacja jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników, którzy mają już zainstalowaną wersję BioGraph Infiniti 6.0.

  Jeśli nie masz zainstalowanej na komputerze wersji BioGraph 6.0 NIE POBIERAJ tej aktualizacji!!!
  Instalacja nie zostanie przeprowadzona. Proszę skontaktować się z lokalnym dystrybutorem w celu zakupienia upgrade 6.0, otrzymania kodów kluczy dla tej aplikacji i linku do oprogramowania.

  UWAGA: Proszę najpierw ZAPISAĆ pobierany plik na swoim dysku a następnie uruchomić go.  BioGraph Infiniti ver. 6.5 (wersja polska)

Poprawka dla BioGraph Infiniti 6.5 - Wideo nie jest wyświetlane

 • Ta poprawka jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy już zainstalowali BioGraph Infiniti w wersji 6.5. Rozwiązuje problem, który może wystąpić na komputerach z kartą graficzną Intela, podczas korzystania z funkcji przesyłania strumieniowego wideo w BioGraph. Błąd nie skorygowany tą poprawką, może spowodować, że obraz przesyłany strumieniowo będzie po prostu czarnym obrazem, a jednocześnie normalnie będzie słychać dźwięk.

  Jeśli masz już zainstalowany BioGraph 6.5 i nie masz pewności, czy Twój komputer korzysta z karty graficznej Intela, zalecamy zainstalowanie tej poprawki. Instalacja tej poprawki na komputerach bez karty graficznej Intela nie spowoduje żadnych problemów.

  Jeśli jeszcze nie zainstalowałeś BioGraph Infiniti 6.5 na swoim komputerze, NIE instaluj tej poprawki.

  W przeciwnym razie instalacja poprawki nie będzie działać. Zainstaluj Biograph Infiniti 6.5 najpierw przed tą poprawką  BioGraph Infiniti V6.5 Patch (English)
Copyright 2016 - Thought Technology Ltd. All rights reserved. - MAR1044